Menüü
 • Aitäh kõigile!

  05.05.2019
  See oli imeline nädal rohkete emotsioonide ja suurepäraste jooksudega! Korraldajad tänavad kõiki, kes 18. koolinoorte orienteerumise MMi teoks tegid - sponsoritest vabatahtlikuteni ning võistlejatest kaasaelajateni. Meie kummardus! Usume, et kõik leitud sõbrad ja meeldejäävad mälestused jäävad teid veel kauaks saatma! Tehke ...
 • Koolinoorte orienteerumise MMi lõppes rahvustevahelise teatejooksuga

  04.05.2019
  Täna toimus Otepää linnas MMi nädala viimane võistlus, kus kolmeliikmelised võistkonnad asusid kiiruse peale läbi linna orienteeruma. Kiireima, 25 minuti ja 16 sekundiga saabusid finišisse prantlane Julien Vuitton, sloveenlanna Zala Zavrl ja hispaanlane Adrian Tamarit.  
 • Koolinoorte orienteerumise MMi lühirada tõi Eestile kuld-ja hõbemedali

  03.05.2019
  Täna jätkus Tehvandil koolinoorte orienteerumise MM lühiraja võistlusega. Nooremas koondiste vanuserühmas tuli maailmameistriks Brigitte Panker ja poiste nooremas koondiste vanuserühmas jooksis end hõbemedalile Olle Ilmar Jaama.
 • Teadust ja kultuuri täis päev Tartus

  02.05.2019
  Kultuuripäev Tartus koosnes kahest osast: esimene päeva osa veedeti teaduskeskuses AHHAA ja läbi seiklusliku orienteerumise jõuti EMÜ Spordihoonesse, kus toimus energiline rahvuste õhtu.
 • Tavaraja hõbe- ja pronksmedal jäid Eestisse

  01.05.2019
  Täna Tehvandil toimunud koolinoorte orienteerumise MMi tavaraja hõbeda sai nooremas koondiste vanuserühmas Maria Eller ja poiste nooremas koondiste vanuserühmas jooksis end pronksmedalile Olle Ilmar Jaama.
 • MMi pidulik avatseremoonia Tehvandi staadionil

  30.04.2019
  Täna avati Otepääl, Tehvandi staadionil 18. koolinoorte orienteerumise maailmameistrivõistlused. Nädala jooksul jagatakse medalid välja tavarajal, lühirajal ja võistkondlikus segateatejooksus.
 • "Siin on natuke külm, aga igal juhul tulime võitma!"

  30.04.2019
  Mis ootuste ja lootustega noored Eestisse tulid ning mida selle maa kohta varem teadsid? Uurisime järele.
 • Delegatsioonid saabusid Otepääle

  29.04.2019
  Täna saabusid koolinoorte orienteerumise MMi delegatsioonid Otepääle. Esimesed emotsioonid on küll reisist veidi väsinud, kuid ootusärevus on kõigil noortel suur.
 • Viimane võistlusinfo järgmiseks nädalaks

  28.04.2019
  Tutvu viimase infoga SIIN!
 • Hommikusöök president Kaljulaidiga

  27.04.2019
  Uus-Meremaa delegatsioon koos ISFi korraldajatega on end juba Otepääle sisse seadnud. Täna hommikul kohtuti juhuslikult ka meie presidendi Kersti Kaljulaidiga, kes on paar päeva Otepääl rattatrenne teinud.
1  2

Toetajad

Partnerid